AVAX, UNI Coin ve bu Bu 6 Altcoin’den Ortaklık Dahil Sıcak Haberler Var!

Uniswap Labs (UNI Coin) ve Across Protocol (ACX) işbirliği yapıyor. Astar Network “Astar Studio ”yu başlattığını resmen duyurdu. Gamestarter ve Avalanche (AVAX) ortaklık kurduğunu açıkladı. Ve daha fazlası…

UNI Coin ve bu 7 altcoin’den önemli haberler var!

Astar Network, Astar Studio’yu piyasaya sürüyor

Polkadot ekosistemi akıllı sözleşme platformu Astar Network “Astar Studio ”yu başlattığını resmen duyurdu. Bu doğrultuda proje, Sequence’ın desteklediği bir Web3 geliştirici platformu olacak. Astar Studio, geliştirme sürecini basitleştiren ve inovasyonu doğrudan geliştiricilerin eline veren bir “geliştirici konsolu” çözümü sağlıyor.

Uniswap Labs (UNI Coin) ve Across Protocol (ACX) işbirliği yapıyor

Uniswap Labs (UNI Coin) ve Across Protocol, yeni bir cross-chain amaç standardı ERC-7683 önerdi. Bu teklif, cross-chain işlemler için amaç tabanlı sistemlerin belirlenmesine yönelik birleşik bir çerçeve oluşturmayı amaçlıyor. Raporlara göre bu standart, cross-chain işlem yürütme sistemleri için standart bir API’nin uygulanmasına izin veriyor. Standart, ortak bir CrossChainOrder yapısının yanı sıra standart bir ISettlementContract akıllı sözleşme arayüzü sağlıyor. Bu arada, gelişmenin de etkisiyle ACX fiyatı günlük grafiğinde %25’in üzerinde fırladı.

Jupiter Routing, Sanctum Infinity’yi entegre etti

Solana ekosistemi DEX Jupiter, Jupiter Routing’in Sanctum Infinity’yi entegre ettiğini duyurdu. Sanctum’un INF’sinin çeşitli LST’ler arasında likidite sağlamak, sonsuz LST dünyasına rehberlik etmek ve staking gelirinden vazgeçmeden işlem ücreti kazanmak için kullanılan bir LST sepeti olduğu bildirildi.

Gamestarter ve Avalanche (AVAX) ortaklık kurdu

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Avalanche, kurduğu ortaklıklarla gündeme gelmeye devam ediyor. Gamestarter, Ava Labs ile stratejik bir ortaklık kurduğunu duyurdu. Bu bağlamda, Avalanche Network üzerinde oyunlara odaklanan ve Avalanche tarafından desteklenen bir Katman 1 Blockchainolan GameChain’i ortaklaşa başlatacaklar.

Spark, her ay 6,66 milyon SPK token dağıtacağını duyurdu

MakerDAO altında bir borç verme protokolü olan Spark, SPK ön madencilik sezonu 2’yi yakında başlatacağını duyurdu. Ayrıca, bu kapsamda her ay 6,66 milyon SPK token tahsis edeceğini açıkladı. SPK tahsis miktarı her blok için sabit olacak. Ayrıca, Ethereum üzerindeki uygun SparkLend kullanıcılarına tahsis edilecek. Bu doğrultuda, spesifik esas aşağıdaki gibi olacak:

  • Kullanıcıların yatırdığı ETH miktarı ve ödünç aldğı DAI miktarı.
  • Kullanıcının ETH yatırma veya DAI ödünç alma pozisyonunun süresi.

Kyber Network’ten “yeni Blockchain” duyurusu

Bu arada, cross-chain DEX projesi Kyber Network, KyberSwap’in bir DEX aggregator olduğunu resmen belirtti. Bu nedenle “yeni Blockchain” duyurusu, aggregator’u tamamlamak üzere olduğu veya tamamladığı yeni Blockchain dağıtımını ifade ediyor. Kyber Network, ifadeyi daha net hale getirmek için güncelleyecek. KyberSwap, 2024 yılında 3 yeni Blockchain’e yerleşti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir